?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

  Ось і заповітні 2 смужки, які означають новий етап в житті кожної жінки. Там і захоплення від зародження нового життя всередині, і радісне очікування змін. Ти вже подумки облаштовувала дитячу кімнату. Ти насолоджувалась своїм чудовим станом, ділила цю радість з коханим, ділилась переживаннями з мамою та близькими подругами. В голові було стільки питань – як прожити цей час корисно та з задоволенням і для себе, і для маленької людини, яку Ти носиш під серцем. Що робити, чого не робити, щоб не нашкодити малюкові. Що їсти, чого не їсти, щоб він отримав все необхідне для повноцінного розвитку.
   Чи Ти втомлена, роздратована? Тобі важко ходити, спати, їсти, інколи складно навіть взутися без сторонньої допомоги. Ти нервуєшся через найменші дрібниці. Тобі все важче знаходити спільну мову з чоловіком та іншими рідними Тобі людьми. Ти засмучена. Ти уявляла свою вагітність зовсім по-іншому? Світлим, радісним святом, очікуванням щасливої зустрічі. Ти відчуваєш, що не повинно бути так важко, що десь є відповіді на Твої питання. В курсі «Щаслива мама – щасливий малюк» ти знайдеш свій рецепт приємної вагітності.
     Тебе лякає, що буде потім, адже додаються нові турботи і з’явиться безліч питань. І Ти відчуваєш, що десь є відповіді на Твої питання. Вони є :) Є Жінки, які пройшли цей Шлях до материнства так, як хочеться Тобі – світло, радісно і з задоволенням.
    Я знаю, як Тобі допомогти. Своїми знаннями, які я збирала протягом довгих років і які я використовую у власному житті, я готова поділитися з Тобою. Я на власному досвіді переконалася, що вагітність і материнство – це невід’ємна частина жіночого життя, яка є джерелом радості і щастя, а не постійного роздратування і смутку, і аж ніяк не страху!
В курсі «Щаслива мама – щасливий малюк» Ти дізнаєшся, що майбутній мамі піде на користь, а від чого варто утриматись. Як харчуватись, які фізичні вправи допоможуть прожити цей чудовий період з користю для себе і для малюка всередині. Ти дізнаєшся, як підготувати своє тіло і розум до пологів, що відбувається в процесі народження маленької людини в цей світ, як допомогти собі і малюкові легше пройти цей етап життя.  Я розповім Тобі про те, як налагодити грудне вигодовування і як вирішувати проблеми, що можуть виникнути під час росту малюка. Я розповім про введення пригодовування, яким воно буває і з чим його їдять :) Дізнаєшся про природну гігієну малюків. Що робити, коли малюка щось турбує, коли в нього щось болить. Як організувати сон, щоб Твоя дитина повноцінно відпочивала. Ти дізнаєшся про те, чого чекають від Тебе твої рідні і про те, як зберегти (або налагодити :)) з ними хороші стосунки. А ще про те, як організувати свій побут так, щоб Твоя дитина отримувала все необхідне, а у Тебе залишався час і енергія на інші цікаві Тобі речі . Знання  допоможуть подолати страх і невпевненість Приходь сама та приводь подруг, разом цікавіше :)
Навколо багато інформації, багато порадників, та у всіх різний досвід, який часто обумовлений незнанням, забобонами, помилковими уявленнями про потреби маленьких дітей та їх матерів. Наші бабусі, подекуди і наші мами жили в складних умовах, часто не було що їсти і мамам доводилося йти працювати, коли їх дітям було 2 місяці! Але так бути не повинно. Я знаю, як жити щасливим та повним життям, і при цьому знаходитись зі своїми малюками впродовж перших років їхнього життя. Жити так, щоб дитинство Твоїх дітей стало щасливим періодом життя – їхнього і Твого. І Тобі не доведеться збирати ці знання з різних джерел по краплині, як робила це я протягом багатьох років. Я дам Тобі це все на курсі «Щаслива мама – щасливий малюк».
  Пам'ятай,  Твоє життя та Життя Твого Малюка, Твоє сьогодення та Твоє ЩАСЛИВЕ майбутнє залежить від Тебе, почни змінювати своє життя на краще вже сьогодні!
Саме зараз, коли Малюк ще живе у Тебе під серцем і отримує все необхідне без особливих зусиль з Твого боку, найкращий час, щоб дізнатися все, що Тебе цікавить і що зробить ваше життя щасливим та простим, допоможе уникнути багатьох помилок після пологів. Адже перші тижні після пологів – найважливіший період в житті новонародженої дитини. В цей час закладаються основи взаємовідносин дитини з мамою, з оточуючим світом. Проведи цей час в спокої, мирі, насолоджуючись спілкуванням з малюком!
    Я знаю, Тобі все вдасться – бо це найщасливіший період Твого життя. Запишись на курс і отримай свій рецепт щасливого материнства!
  


[Організаційні подробиці]Перші заняття, присвячені періоду вагітності і підготовці до пологів відбудуться в суботу та неділю, щоб на занятті могли бути присутніми майбутні тати або інші родичі, яких Ти хочеш запросити, щоб прослухати
цю інформацію.

Оплачувати додатково присутність чоловіка не потрібно.   1 день перерви, відпочити, розкласти по поличкам отримані знання.З вівторка до п'ятниці заняття, на яких Ти дізнаєшся про :

- організацію грудного вигодовування,

- харчування годуючої матері,

- організацію сну,

- прогулянки в перші місяці після народження дитини,

- організація побуту з новонародженою дитиною,

- слінги: види слінгів і основні правила намотування,

- масаж, гімнастика для дитини,

- щеплення. Робити чи ні?

- висаджування або природна гігієна немовлят. Що це таке і для чого.

- як не забути про себе.

- як налагодити і підтримати хороші стосунки в сім*ї .Хто проводитиме - я, Світлана Кіка, сімейний консультант з природного батьківства (пройшла навчання в МОСКЕР, постійно самовдосконалююсь, займаюсь самоосвітою), мати двох синів (4 р. і 2 р.).

Де - м.Львів.

Коли - з суботи по п'ятницю.

Заняття триватимуть з 11 до 14-15, з перервами на перекус.

Вартість - 700 грн.

Подробиці стосовно місця проведення в міру набору групи в приватному порядку.Контактна інформація для запису і запитань:
[Spoiler (click to open)]
тел. 097 58 000 85, 099 544 3938

skype   svetlana.kovtun

e-mail   svetlana.kika@gmail.com